piątek, 7 sierpnia 2009

Warsaw Fashion Street 28.06.2009

Tematem tegorocznej V już edycji święta mody, kultury i sztuki była twórczość Fryderyka Chopina i klasyka w modzie. Honorowy Patronat nad imprezą objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.


Zgromadzona na Nowym Świecie publiczność miała okazję wysłuchać na żywo utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu uznanych pianistów i stypendystów Banku Zachodniego WBK-mecenasa koncertów. Patronat medialny nad koncertami objęła stacja RMF Classic.
Na Nowym Świecie spacerowicze mieli również okazję zapoznać się z nowościami komputerowymi prezentowanymi na stoisku firmy ASUS, obejrzeć nowe modele samochodów Lancia i zapoznać się z nowymi trendami w stylizacji prezentowanymi przez oficjalnego kreatora makijażu L’Oreal Paris i Elnett.

Warsaw Fashion Street słynie z pokazów mody, dlatego nie zabrakło również pokazów autorskich i firmowych. Nowe trendy w swoich kolekcjach zaprezentowali m.in.: Beata Jarmołowska, Marek Witt i Marcin Giebułtowski, a także firmy Esprit, Orsay, Qusette, APART.
Co roku na 40 metrowym wybiegu Warsaw Fashion Street podziwiamy gwiazdy.W pięknych kreacjach zaprezentowały się gwiazdy filmu „Miłość na wybiegu” Urszula Grabowska, Karolina Gorczyca i Karolina Kozak. W charytatywnym pokazie gwiazd prezentujących biżuterię podarowaną na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń podziwiano m.in: Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę, Dominikę Gawędę, Darię Widawską, Aleksandrę Kisio, Lidię Popiel, Katarzynę Zielińską, Karolinę Muszalak, Marysię Sadowską i Joannę Horodyńską.teks pochodzi z: http://www.sophisti.pl

1 komentarz:

Co sądzisz o danej sesji/poście? Jak już jestes to zostaw po sobie jakiś znak :)