ReferencjeSuper robota! Miła, luźna atmosfera, punktualność i przede wszystkim - wspaniałe zdjęcia. Wcześniej sprawdzone miejsca, profesjonalny montaż zdjęć, zaangażowanie. Życzę wielu sukcesów i rozwijania talentów. Szczerze polecam współpracę :) (Marta Strzelczyk)Emilia przypomina oazę spokoju - zdjęcia z Nią, są bardzo miło spędzonym czasem:)
A efekty? Zdecydowanie na plus. Polecam! (Piotr Jeznach)
Współpraca z Emilką to coś więcej niż "pstrykanie fotek", ma mnóstwo pomysłów, by wydobyć piękno z modelki, a jej każde zdjęcie jest tego najlepszym przykładem. Takim niezdecydowanym dziewczynom jak ja potrafi podpowiedzieć ciekawy pomysł na sesję. Mała, a zacięcie broni przed zwiedzającymi chińczykami, którzy robią zdjęcia Jej modelkom. Niezapomniany dzień. :) (Ewelina Jastrzębska)


Emilia mimo młodego wieku wykazuje się wielkim profesjonalizmem. Była to moja pierwsza sesja, a czułam się jak prawdziwa modelka;). Dzięki milej atmosferze i bardzo przydatnym radom, była to sama przyjemność i z minuty na minutę czułam się coraz bardziej komfortowo:). A zdjęcia- cudowne! Do tego otrzymałam je w ekspresowym tempie. Polecam!:) (Kamila Kuziak)


Atmosfera bardzo sympatyczna, efekt pracy genialny , zdjęcia dostałam w bardzo szybkim tempie - pełen profesjonalizm :) Emilia robiła wszystko żeby było jak najlepsze ujecie i bardzo mi pomagała aby każda moja poza była idealna i tak jak ona sobie to 'wymarzyła'. Jestem bardzo zadowolona , jak najbardziej i gorąco polecam :D (Wiktoria Stawiarska)
Współpraca z Emilią Mańk z mojej strony była czysta przyjemnością miałem dużo swobody podczas sesji, jednakże Emilia kontrolowała miejsca w których robione są zdjęcia, ustawiała odpowiednio światło i poprawiała moje figury kiedy były nieodpowiednie na zdjęciu Polecam :D )Paweł Hołderny)

Współpracę z Emilią uważam za udaną. Jest to młoda, choć bardzo zdolna i utalentowana osoba. Cała sesja przebiegała w bardzo fajnej, luźnej atmosferze. Emilka ma wiele ciekawych pomysłów, sesje zdjęciowe w jej wykonaniu są bardzo naturalne, co jest dużym plusem. Gorąco polecam! (Marta Król)


Emilia jako fotograf ma przede wszystkim jedną podstawową zaletę - potrafi pracować na sesjach również ze zwierzętami. Wiadomo, że jest to 'wyższy stopień wtajemniczenia, wymagający dużych pokładów cierpliwości. Poza tym jest niezwykle kreatywną artystką - wprowadzona do zupełnie nowego wnętrza, bez problemu potrafi odnaleźć się i zaaranżować odpowiednie, pomysłowe ujęcia. Naszą współpracę wspominam bardzo pozytywnie i w 100% polecam innym. (Magda Grzesik)

Bardzo miło mi się pracowało. miła atmosfera i profesjonalizm. zdjęcia piękne (Marysia Żurańska)

Z Emilką było nam dane współpracować przy produkcji sesji Big Bad Woman - Plus Size Gang. Efekty jest pracy- czyli backstage z tej sesji nie tylko przypadły do gustu wszystkim uczestnikom ale też świetnie oddaje atmosferę tamtego dnia. W pracy szybka, cierpliwa i pomysłowa. Jakość w parze z zaangażowaniem - Mam cicha nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy gościć jej zdjęcia na naszej stronie. (Agata z PKMK)


Była to moja pierwsza sesja w życiu i bardzo dobrze ją wspominam. Emilia jest wyrozumiała i bardzo miła, dzięki czemu swobodnie pozowałam. Z efektów na prawdę byłam zadowolona. Patrząc na jej prace można tylko powiedzieć "Ale piękne". Bardzo polecam współpracę :) (Marcelina Szatkowska)


Świetna współpraca, sesja poprzez dobrą zabawę - masa śmiechu i rozmów :D, dodatkowo Emilia podchodzi do swojej pasji poważnie i dokładnie wie jaki efekt chce otrzymać,a co za tym idzie? Efekty są cudowne <3 ! Polecam bardzo gorąco :) ,warto! o tak ! :D (Monika Chylak)


                                   

 ***      

Emilia to świetny fotograf, bardzo dobrze pokazała temat sesji, oraz piękno modelki i stylizację :) polecam, naprawdę warto! Dziewczyna z pasją, którą pięknie i artystycznie pokazuję, piękne prace ;). (Paulina Niedziółka)


***

   

Emilka to przede wszystkim przesympatyczna osoba. Dokładna, konkretna, i słowna. Lubię z Nią współpracować  bo zawsze mogę się spodziewać jej niepowtarzalnego stylu i bardzo trafionych kadrów. Przy tym niebywale skromna, bardzo polecam. :) (Katarzyna Szczęsna)


***
 

Emilia, mimo naszego solidnego spóźnienia przyjęła nas ciepło i z uśmiechem na ustach:) sesja przebiegała w miłej atmosferze, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Bardzo dziękujemy za udaną współpracę, pozytywne zdjęcia, a wszystkim przyszłym pannom młodym polecamy sesję zdjęciową jako jedną z atrakcji podczas wieczoru panieńskiego! :) (Klaudia Kasprzak)***
Niepozorna, drobna, ale gdy chwyta w ręce aparat, zmienia się. Ma pomysł, polot, widać w niej pasję, niezwykle zdolna, doskonale pracuje z całą ekipą, nie kręci nosem, nie gwiazdorzy. Polecam wszystkim! :) (Paulina Łapińska "Czarne-białe studio")