niedziela, 2 października 2016

Fotoobrazy od saal-digital

Znowu miałam okazję przetestować produkty od Saal-Digital - tym razem były to fotoobrazy. Pierwsza recenzja znajduje się tutaj.
Produkty, które zamówiłam to:
*Dibond 30 x 45, mocowanie standardowe (ten większy)
*Płyta PVC 13 x 18, Grubość: 5 mm (mniejszy)

Obsługa programu

 i przy wyborze fotoobrazu była bardzo intuicyjna i prosta. Nie wiem, czy jest tam coś, co mogłoby sprawić problem. Wszystkie kwestie są dokładnie opisane i wytłumaczone, co jest wielkim plusem.

Jakość wykonania

Bez zastrzeżeń. Wierne odwzorowanie kolorów. Dobra jakość wykonania. Zdjęcia przyszły bezpiecznie zapakowane w kartonową kopertę oraz każde oddzielnie zapakowane w karton z gąbką, zawinięty folią z dodaną specyfikacją zamówienia wydrukowaną na kartce.

Na razie większe zdjęcie stoi na półce, więc nie mogłam przetestować mocowania ale wygląda ono na mocne. Wiem jedno,  fotoobraz jest na tyle ciężki, że nie mógłby zostać przymocowany do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, bo zaraz by odpadł.

Natomiast mniejszy fotoobraz już od kilku dni wisi na ścianie przyklejony Koresem i nie wygląda jakby miał odpaść przez długi czas (jest o wiele lżejszy, bo ma pod spodem coś w rodzaju gąbki, a nie deseczki).

Tak jak poprzednim razem zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, więc tak naprawdę nie mam do czego się przyczepić :)

Poniżej jeszcze kilka zdjęć:

2 komentarze:

  1. Ciekawy wpis, nie kojarzę tej marki, a coraz częściej myślę o wydrukach, muszę więc zapisać sobie ich nazwę :)

    VamppiV

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie się prezentuje taki fotoobraz :) Właśnie czekam na moją fotoksiążkę od nich, zobaczymy :)

    OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o danej sesji/poście? Jak już jestes to zostaw po sobie jakiś znak :)